1. Anasayfa
 2. Dualar

Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası
Geri Getirme Duası

Geri getirme duası sıklıkla başvurulan bir duadır. Giden sevgiliyi geri getirmek için, tekrar kapınızda kul köle etmek için birçok dua seçeneği vardır.

Sizlere bu yazımızda geri getirme duası hakkında bilinmeyenleri açıklayacağız. Geri getirme duası nedir? Geri getirme duası ne işe yarar?

En etkili geri getirme duası ve benzeri konulara yanıt bulmak için sitemizde var olan yazıları okumaya devam edin.

Geri Getirme Duası Nedir?

Geri Getirme Duası Nedir?
Geri Getirme Duası Nedir?

İnsanlar bazen sevdikleri kişilere kavuşur bazen ise ne yaparlarsa yapsınlar bu kavuşmalar mümkün olmaz. Aşık olduğumuz kişi bizi terk etmiş ise tekrar onunla olmak isteği olabilir.

İnsanların sevdikleri kişileri özlemesi kadar doğal bir durum yoktur. Peki bu özlemi bastırmak mı daha doğrudur yoksa sevdiğimiz kişi ile tekrar bir araya gelmek mi?

Burada karar verici olan kişi siz olursunuz. Bu yazımızda sizlerin böyle durumlarda neler yapabileceğine yer verdik. Merak ettikleriniz yazının devamında…

Her geçen gün en etkili ve güvenilir dua seçenekleri için siz de bizi terci edin. Sizden soğuyan ve sizi terk ede sevgiliniz ile tekrar bir araya gelmek için tercih edebileceğiniz çok sayıda manevi yöntem vardır.

Eski sevgilinden ayrıldıysan, onu tekrar özlüyorsan ve onsuz yapamayacağını düşünüyorsan geri getirme duaları son derece etkili seçenekler olarak karşınıza çıkacaktır.

Çok fazla geri getirme duası seçeneği olduğunu ifade etmek gerekiyor. En etkili geri getirme duaları için Medyum Okşan Hoca ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Medyum Okşan Hoca, yaptığı büyüler haricinde sunduğu dua seçenekleri ile özlemlerinizin yerine kavuşmalar alması mümkün oluyor.

Geri getirme duası ile ilgili en önemli meseleler şunlardır:

 • Geri getirme duası için arada bağ olması çok faydalıdır.
 • Giden kişi haksız olması bu duanın tutmasında büyük etki sağlar.
 • Bu duayı yapan kimse kalben çok ama çok istemelidir.
 • Geri getirme duası kaç kere okunması söylendiyse o kadar okunmalıdır.
 • Her şey doğru yapıldığı müddetçe yakın zamanda etkileri ortaya çıkacaktır.

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize Geri Döndürme Duası
Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize geri döndürme duası genellikle terk edilmiş kimselerin başvurduğu dualardandır. Sevdiğiniz kişinin sizi terk etme nedeni haklı bir neden ise bazen onun dönmesine mucize olarak bakarsanız.

Normal şartlarda dönmesi asla mümkün değildir. Fakat bir mucize olmasını ve tekrar size dönmesini tüm kalbinizle istersiniz. Ama bu sadece istemekle mümkün olmaz.

Aynı zamanda maneviyat da çok önemlidir. Mucize geri döndürme duası bu anlamda sizlere yardımcı olacaktır.

Sevdiğini, aşk olduğunuz kişi yana yakıla size geri dönmek isteyecektir. Dualar, büyüler ve tılsımlı sözlerin manevi gücünü asla küçümsememek gerekir.

Mucize geri döndürme duasının tam olarak etkisinden yararlanmak için sitemizde var olan yazıları okumaya devam edebilirsiniz.

Medyum Okşan Hoca, güçlü ve kudretli yapısı ile sizlere her konuda destek olmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Hocamız ile hemen iletişime geçerek, kısa süre içinde dertlerinize derman bulmanız mümkündür.

Mucize geri döndürme duası, belki de normal şartlarda dönmesi imkânsız olan eski sevgilinizin, eşinizin size tekrar dönmesini ve aranızdaki soğukluğun giderilmesini sağlar.

Dualar ve büyüler, bu anlamda çok etkili manevi güçlerdir. Bu güçlerden yararlanmak için bir aracıya ihtiyacınız her zaman vardır.

Medyum Okşan Hoca bu konuda sahip olduğu derin bilgi birikimi ile her zaman sizlere yardımcı olmak ister.

Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Duası
Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası ilişkilerimizde sevdiğimiz kişinin bize karşı soğuk davranışları olduğunda, bu bir şeylerin ters gittiği anlaşıldığında başvurulan bir duadır.

Aşk hayatımızda yolunda olmayan ne varsa, bunları düzeltmek için elimizden geleni yapmalıyız. Tüm bunların yanında maneviyatı da asla unutmamak gerekir.

Dualar, Allah’a yalvarmak için en etkili araçladır. Ortamda bulunan kötü enerjinin değişmesini, manevi huzur ve güç ile dolmasını sağlar.

Soğuyan sevgiliyi anlamak için birçok belirti vardır. Size karşı eskisi kadar sıcak davranmaması, sizinle daha az irtibat halinde olması, mesajlarınıza geç cevap vermesi, eskisi kadar sık aramaması ve benzeri birçok belirti sizden soğuduğunu gösterir.

Bunu engellemek, hatta tam tersine çevirip size hiç olmadığı kadar sıcak davranmasın isterseniz, soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası yapabilirsiniz.

Medyum Okşan Hoca eşliğinde yapmanız halinde bu duanın ne kadar etkili olduğunu çok kısa süre içinde anlarsanız. Hocamız, sizlere yardım etmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

12 Saatte Geri Getirme Duası

12 Saatte Geri Getirme Duası
12 Saatte Geri Getirme Duası

12 saatte geri getirme duası sorunlu ilişkilerde bir taraf terk edip gittiğinde başvurulan bir duadır. Sevdiğiniz kişi ile aranızda olan iletişim sizin için çok önemlidir.

Sevgili, insanı hayata bağlayan ve mutlu eden önemli unsurlardan biridir. Sevgiliniz ile olan ilişkinizi en güzel şekilde yürütmek için yapmanız gereken ona olan davranışlarınızı en olumlu şekilde tutmaktır.

Fakat ne yaparsak yapalım bazen ayrılmalara, terk edilmelere karşı koyamayız. Bazen onu o kadar özleriz ki bir anca geri dönmesini isteriz. Fakat o bizi aynı şekilde istemez ve bu da hüzün kaynağı haline gelir.

12 saatte geri getirme duası ile sevdiğimiz kişiyi 12 saat gibi kısa bir süre içinde tekrar kendimize bağlamamız mümkün oluyor.

Aşk ve sevgi gibi kavramlar hayatımızda önemli bir yer tutar. Sevgi, beraberinde büyük bir tutku getirir. Bu 12 saat bile dayanamayıp büyük bir tutku beslememize neden olur.

12 saat içinde geri getirme duası sayesinde bu özlem ortadan kalkacaktır. Fakat duanın tam olarak etkili olması için bazı rutinleri yerine getirmek gerekiyor.

İlk olarak dua etmeden önce temiz olmamız ve abdest almamız gerekiyor. Sonrasında sessiz ve huzurlu bir ortam tercih etmeliyiz.

Kıble tarafına dönerek dualarımızı iletebiliriz. Sabah ve akşam namazlarından sonra okunan dualar çok daha etkili olacaktır.

Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua

Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua
Sevgiliyi Kesin Geri Döndüren Dua

Sevgiliyi kesin geri döndüren dua, sevdiğimiz aşk olduğumuz kişinin bize ger dönmesi için okuyabileceğimiz en etkili dualardan biridir.

Dualar, gerçek anlamda etkili seçenekler olmakla birlikte insanların zor durumda yanlarında olan önemli bir manevi güçtür.

Bu güç tabii ki Allah’tan gelmektedir. Tek güç sahibi Allah’tır ve biz dualarımızı iletiriz. Dua okurken önemli olan bazı noktalar vardır. Medyum Okşan Hoca olarak sizler için aracılık yapmaya devam ediyorum.

Sevgiliyi kesin geri döndüren dua insanlar eğer ki gerçekten seviyorsa, o kişiyi üzmeyecekse yardımına koşan manevi seçeneklerdir.

Dualar çok güçlü sözlerden oluşur. Bu sözlerdeki gücün asıl nedeni ortama yaydığı pozitif enerjidir. Her şey enerji meselesidir.

Evren enerjiden oluşur ve biz ne verirse onu alırız. Bu şekilde düşünerek hareket etmek ve buna göre davranmak gerekir.

Gideni Kesin Döndüren Dua

Gideni Kesin Döndüren Dua
Gideni Kesin Döndüren Dua

Gideni kesin döndüren dua sadece giden sevgiliyi değil evi terk eden çocukları, aileyi terk eden bireyleri, anne ve babayı geri döndürmek için de okunan etkili seçeneklerdir.

Duaların güçleri sınırsızdır. Dua okuyan kişiler de bu sınırsız güç ile sevdikleri kişilere tekrar kavuşabilir. İnsanlar birileri tarafından terk edildikten sonra çok büyük bir acı çeker.

Eğer bu terk edilme evlatları tarafından yaşatıldı ise, sonsuz bir acı onların içini kaplar. Tüm arayışlara rağmen geri dönmeleri sağlanmıyorsa manevi güçlere sığınırız ve dualar ederiz.

Bu duaları çok sık etmek gerekir. Fakat bunun yanında Medyum Okşan Hoca olarak sizlere en etkili gideni kesin döndüren dua ile yardımcı oluyorum.

Dua günlük hayatımızın bir parçası olmalıdır. Kötü durumlarda da iyi durumlar da dua etmeliyiz. İyi durumlar da şükür duaları, bizim samimiyetimizi ve iyi niyetimizi gösterir.

Bazen ise çok zor durumda kalır ve yardım mahiyetinde dua ederiz. Örnek olarak bizi terk eden kişinin geri dönmesi için edilen duaları verebiliriz.

Eğer giden kişinin kesin geri dönmesini istiyorsak, duaları değerlendirmek şarttır.

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua
Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

Sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua kayıp duaları olarak da bilinir. Pişman etmek, o kişinin acı çekmesini ve geri dönme arzusu ile yanıp tutuşmasını sağlamak için önemli bir adım olarak karşımıza çıkar.

Eğer ki o kişi pişman olursa geri döner. Bu duada da amaç budur. Sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua için Medyum Okşan Hoca ile hemen görüşebilirsiniz.

En etkili dua seçenekleri ile sizlere yardımcı olan Hocamız, sahip olduğu güç ve kudret ile sizin yanınızda olmaya devam ediyor.

Hocamız ile iletişime geçerek tüm sorunlarınızın üstesinden gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizi terk eden, bırakıp giden sevgiliniz ya da akrabanızı tekrar döndürmek, gittiğine pişman etmek için edilmesi gereken dualar ve dua rutinleri hakkında bilgiler verdik.

Medyum Okşan hoca olarak zor durumda kaldığınız takdirde benden yardım istemeniz halinde, sizlere gerçek anlamda manevi destek sunmak isterim.

Benimle her an iletişime geçebilirsiniz. En etkili gideni geri getirme duası ile sizleri terk eden kişinin geri dönmesini sağlıyorum. Büyü ve dua gibi gizli ilimler için beni takip edin.

Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Geri Getirme Duası

Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Geri Getirme Duası
Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Geri Getirme Duası

Ayetel kürsi ile sevdiğini geri getirme duası yapılır mı sorusuyla sıkça karşılaşıyoruz. Elbette ki insanlar internette ve bir çok kaynaklarda bu tarz dualar okumakta ve bunun faydalarını merak etmektedirler.

Medyum Okşan Hoca Ayetel kürsi duasının çok büyük bir dua olduğunun ve bununla yapılacak bir çok duanın da kabul edileceğinin altını çizmiştir.

Ayrıca Ayetel Kürsi Kuran’ı Kerim’de bulunan ayetlerden bir kısımdır. Yani direk Allah lafzıdır. Bu sebeple de çok büyük faydaları vardır.

Ancak gelelim Ayetel kürsi ile sevdiğini geri getirme duası yapmaya. Bu konuda hocamızın insanlara bazı tavsiyeleri ve uyarıları bulunmaktadır.

Bunlar hakkında çok dikkat edilmeli ve kesinlikle uyulmalıdır:

 • Ayetel kürsi hakkında bir çok hadis bulunan ve okuyanı koruyacağı ifade edilen bir ayet bir dua bütünüdür.
 • Bu ayetlerin okunmasıyla sevdiğinin geri gelmesi arasında bir bağ yoktur. Ancak doğru sayıda ve ardından eklenecek doğru dua ile çok fayda görülür.
 • Bu dua hazırlanırken kişiye özel olarak hazırlanmalıdır.
 • Dua hazır edilince kaç Ayetel kürsi okunacaksa hemen ardından da bu dua okunmalıdır.
 • Sevdiğinin geri gelmesi için  bu dua yapıldığında kesinlikle nefis aradan çıkmalıdır. Hem Ayetel kürsi hem de nefsani isteklerin güdülmesi sorunlu bir durumdur.

Terk Edip Gideni Geri Getirme Duası

Terk Edip Gideni Geri Getirme Duası
Terk Edip Gideni Geri Getirme Duası

Terk edip gideni geri getirme duası biten ilişkinin ardından yapılan bir duadır. Özellikle sevdiğiniz kişi ile haklı yada haksız olduğunuz bir durum fark etmeksizin tartıştığınızda bundan geri adım atmanın çok güç olduğu durumlar vardır.

Medyum Okşan hoca da bu durumların peşinden yapılabilecek dualar ile ilgili çok bilgili birisidir. Danışanlarının bir çoğu ilişkisi ateşler içindeyken hocamıza gelerek ondan bu konuda yardım alan ve fayda gören insanlardır.

Bir kimse ilişkisini farklı sebeplerden dolayı bitirip gidebilir. Fakat bu özel dua ile aşkın yeniden alevlenmesi sağlanmaktadır.

Medyum Okşan Hoca bu duaların yapılabilmesi için kişinin saf bir kalple bunu istemesinin çok önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Çünkü bir çok insan bu duayı büyü ile karıştırmaktadır. Büyüde kişinin iradesi ele geçirilmektedir. Ancak duada böyle bir durum asla söz konusu değildir.

Allah’tan istenmekte ve ondan bu konuda yardım dilenmektedir. Terk edip gideni geri getirme duası ile bir çok kimsenin bittiğini sandığı aşkı tekrar başlamıştır.

Terk edip gitmek de seven için zordur. Bazen bir anlık karar ile yanlış yaptığını düşünmeden sırtını dönüp giden çok sayıda insan bulunur.

Bunlar bu özel dua sayesinde kalplerinin ısınması ile bu hatadan dönerek tekrardan ilişkilerine bir şans verirlerse faydasını göreceklerdir.

Terk edip gideni geri getirme duası o kişiyi zorla getirmez. Sizin samimiyetinizin ölçüsüne göre bu dua etki eder ve niyetinize göre de fayda sağlar.

Geri Getirme Duası Deneyenler

Geri Getirme Duası Deneyenler
Geri Getirme Duası Deneyenler

Geri getirme duası deneyenler, bu duanın gücünün ne olduğunu son derece iyi bilmektedirler. Özellikle doğru uygulanan bir dua istenilen sonuçları fevkalade şekilde vermektedir.

Dua insanın yaratıcısıyla arasında kurduğu özel bağdır. Ancak yine biliriz ki bu bağ her zaman kurulamamaktadır.

Yaratıcı her edilen duayı her zaman kabul etmemektedir. Ancak bazı özel sözler ve bazı özel zamanlar vardır ki bu durumlarda edilen dualar geri çevrilmemektedir. Bundan dolayı da evden giden eşler ve sizi terk edenler bu dualar ile geri getirilmektedir.

Medyum Okşan Hoca, dualar konusunda uzman bir medyumdur. Geri getirme duası deneyenler hocamızın verdiği dualar ile şifalar bulmakta ve dertlerine çözüm bulmaktadırlar.

Duanın gücü doğru şekilde ve doğru zamanda yapıldığında tahminlerin çok daha üzerindedir. Bundan dolayı medyumlar size tarif verdiklerinde onların belirttiği şekilde ve zamanda duaların yapılması çok önemlidir.

Geri getirme duaları son derece etkili ve çözüm odaklı dualardır. Bu sebepten dolayı da uygun şekilde bir medyuma yaptırılmasında fayda vardır.

Özellikle bilinmesi gereken bir başka konu da geri getirme duaları büyü değildir. Yani burada kişinin pişmanlığı, samimiyeti ve kalp temizliği büyük önem arz eder.

Bundan dolayı da çok büyük bir dikkatle yapılmaları gerekir. Medyum hangi zamanda kaç kere yapılmasını söylediyse aynen tarifine uygun biçimde yapılması gerekir.

Bu özel duanın faklı biçimlerde okunuşları vardır ve kişiye özel olarak yazılmaları gerekir. Bu duayı okuduktan belirli süre sonra giden kişinin kendiliğinden döndüğü görülecektir.

Dualar hakkında tüm bilgiler burada: https://medyumoksan.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir