1. Anasayfa
  2. Büyüler

Hemen Aratan Esma


Hemen aratan esma araştırıldığında, özellikle seven kişiler tarafından daha fazla merak edilmektedir. Sevdiğiniz insan sizi aramıyorsa ve bunun kısa süre içinde gerçekleşmesini istiyorsanız, doğru dualar ederek isteklerinize kavuşmanız mümkündür.

Bu dualar farklı amaçlarla edilebilir. Uzun süredir sevdiğiniz kişi tarafından aranmıyorsanız, Allah’tan yardım isteyebilirsiniz.

İlişkileriniz karşılıklı olarak yürümüyorsa, iletişim kurmak oldukça önemli hale gelir. Bunu gerçekleştirmek için hemen aratan esmaları zikredebilirsiniz. Medyum Okşan bu konuda dileğinizin kabulüne kısa süre içinde vesile olmaktadır.

Sevdiğiniz insanın kısa süre içinde aramasına bir çözüm bulabilirsiniz. Zaman içinde artan tatsızlıklar, tartışmalar, kalpten zikredilen esmalar aracılığıyla gerçekleşir. Doğru ve iyi niyetli bu esmalar, sevilen kişiyle aranın düzelmesi noktasında etkili olmaktadır.

Hemen Aratan Esma Nedir?

Hemen aratan esma nedir şeklinde pek çok soru, bu konudaki ehil insanlar tarafından yanıtlanabilmektedir. Bu yalnızca sevgili ya da eski sevgili için geçerli değildir.

Yakın arkadaşlar, dostlar için de geçerlidir. Öncelikle gerekliyse gusül abdesti alınabilir, dua öncesi namaz kılınabilir. Tüm bunlardan sonra Allah’a el açılarak, 99 kez esmalar zikredilebilir.

Sevilen kişinin sizinle barışması, sizi araması için, Ya Fettah ya da Ya Vedud esmaları zikredilebilir. Bunlar devamlı bir şekilde, biri tamamlandığında birine başlanarak okunabilir.

Bu esmalar zikredildikten sonra dua edilirse, daha etkili olmaktadır. Saf bir niyet ve kalple yapıldığında, istenilen kişinin kısa süre içinde araması söz konusudur. Bu zikirlerin zamanı ve nasıl okunacağı konusunda medyum hocanın yönlendirmesine ihtiyaç vardır.

Hemen Aratan Esma Nasıl Okunur?

Hemen aratan esma nasıl okunur diye merak edildiğinde, Allah’ın güzel isimleri arasında ikisinin okunmasının çok etkili olduğu belirtilmektedir.

Sevilen kişinin hemen araması için uygulama basamakları şu şekildedir:

  • Öncelikle duaların tatbikine geçilmeden, bedensel ve ruhsal olarak temizlenmesi önerilmektedir.
  • Abdest ve namazı sonrasında, ister elleri açarak ister tespihle, hafif sesle bu esmalar zikredilebilir.
  • 99 kez bu esmalar zikredildikten sonra, içinizden nasıl geliyorsa öyle dualar edilebilir.

Bu esmaların zikredilmesinin bir amacı da anlamlarından dolayıdır. Halis ve iyi bir niyetle enerjisi yüksek esmaların anlamlarını düşünerek, sevdiğiniz insanın sizi aramasına yönelebilirsiniz. Sevilen kişinin kalbinin sizinle ilgili muhabbet ve sevgi dolması, böylece imkansız değildir.

Hemen Aratan Esma Nasıl Yapılır?

Hemen aratan esma nasıl yapılır sorusu, pek çok insanın aklını kurcalıyor demek yanlış olmaz. Bu esmalar inananlar için çok etkili olmakla beraber, kısa sürede sonuç alınmasında farklı bir yere sahiptir.

Bu zikirler medyum hocanın tavsiye ettiği şekilde çekildiğinde, son derece faydalıdır. Esmaları usulüne ve uygun sayıya göre dile getirdiğinizde, sevilen kişiyle aranız düzelecektir.

Etkisi ve gücü esmalar, kutsal ifadelerden oluşmaktadır. Eski kaynaklarda bu esmalar ve ayrıca dualar “celp etme duası” olarak ifade edilmektedir.

Kişiler zikir ve duaların etkisi altında kaldığında, ellerindeki imkanlara göre size hemen geri dönüş yaparlar. Özellikle niyet ederken aranması istenen kişinin ismi söylenip içten duygularla okunursa, yeterli olacaktır. Ayrıca okunulan ortamın da temiz olmasına ayrıca özen gösterilmelidir.

Hemen Aratan Esmanın Etkileri

Hemen aratan esmanın etkileri, inançla okunduklarında görülebilmektedir. Her türlü ilişkide yaşanabilen sorunlardan dolayı, tartışmalar ve küslükler giderilsin isteyenler için, esmalarla dua kapıları açılmaktadır.

Doğru şekilde yapıldığında sonuç alınabilir. Bununla beraber en hayırlı sonuçlar alınması noktasında farklı yollar da vardır.

Allah’ın güzel isimlerini zikrederken, dilden söylerken kalpten de içtenlikle bunu hissetmek gerekir. Allah’a gerçekten yalvarmak ve bunu tüm ruhunda yaşamak, sevilen kişiyle aynı enerji içinde buluşma konusunda rol oynamaktadır.

Kalben de tekrar edilen esmalardan sonra, medyum hocanın verdiği dualar ayrıca bu sürece eşlik edebilir. Esmaların yanında İnşirah Suresi etkiyi artırmaktadır. Bunun dışında bilinen başka dualar, isteğe göre okunabilir. Kötü niyetler için bu esmalara başvurulmamalıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir