Yalan Söyleyen Koca İçin Dua

Yalan Söyleyen Koca İçin Dua
Yalan Söyleyen Koca İçin Dua

Yalan söyleyen koca için dua bir çok kadının araştırdığı dualar arasında yer almaktadır. Elbette ki yuvasını ayakta tutmaya çalışan bir kadın eşinin yalanlarını yakaladıkça bu durum hoş bir hal almaktan çıkacaktır.

Bir çok insan büyü yoluna başvurmak yerine dualara sığınmaktadır. Bu da Medyum Okşan Hoca gibi bazı medyumlardan yardım almalarını gerektirmekte.

İnternet gibi bir çok mecrada ya da bir çok alimin yazmış olduğu kitaplarda yalan söyleyen koca için dua ismiyle bazı dualar olsa da bunların faydasını gören kimse yoktur.

Bunun en büyük sebebi ise kişinin nasıl dua etmesi gerektiğini bilmemesi, duanın ona özel olmaması ve kaç kere tekrarlaması gerektiğini bilmemesidir.

Medyum Okşan Hoca yalan söyleyen koca için dua hakkında şunları söylemektedir. Dualar masum olan insanların tek sığınağıdır.

Bazen hayatımızı birleştirdiğimiz kişiler, çevremizdeki insanlar ve ailemiz bize yalanlarla dolu bir hayat sunabilir.

Bundan sıyrılmak için de yine dualara başvurmak en doğal yoldur. Bu yazımızda özellikle yalan söyleyen koca için, sizi kandıran insanlar için dualar yapmak mümkün mü sorusuna açıklık getirdik.

Medyum Okşan Hoca bizler için bu duaların özelliklerinden bahsetti. Konuyla ilgili tüm detaylar yazının devamında…

  • Yalan söyleyen koca için dua isteyen kimse öncelikle bu duayı ne niyetle istediğini ifade etmelidir. Yani yalanı açığa çıkarmak için mi yoksa bir daha yalan söyleyemesin diye mi ayrımını iyi yapmalıdır.
  • Yalan söyleyen koca hakkında doğru bilgiler verilmesi ve bu konuda Kuran baz alınarak özel cifir hesabı ile bazı ayetler belirlenerek bunlar dua için yine hesaplanan sayıda yazılmalıdır.
  • Yalan söyleyen koca için yapılacak duanın hangi zaman yapılması gerektiği ve kaç gün okunacağı çok önemlidir.
  • Bu özel duada sayıya çok dikkat edilir. Kesinlikle medyum kaç kere okumanızı söylediyse o kadar okumanız lazımdır.
  • Duayı yaparken kesinlikle doğru telaffuz etmeli ve niyetiniz de son derece temiz olmalıdır.

Yalan Söyleyen Birinin Doğru Söylemesi İçin Dua

Yalan Söyleyen Birinin Doğru Söylemesi İçin Dua
Yalan Söyleyen Birinin Doğru Söylemesi İçin Dua

Yalan söyleyen birinin doğru söylemesi için dua hakkında araştırma yaparsanız bir çok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özellikle eski alimlerin yazmış oldukları kitaplarda bu konuda bir çok dua ve ayet ile karşılaşmanız mümkündür.

Bu duaların ve ayetlerin tamamı da muhakkak ki denenmiş ve faydası görülmüştür. Ancak burada asıl olan konun ise herkesin aynı fayda ve etkiyi göremeyecek olmasıdır.

Medyum Okşan Hoca bu tür duaların onu hazırlayanlar tarafından örnek olması adına zamanında bir kişi için hazırlanıp eserlerine koyulduğunu söylemektedir. Bu aklıselim ile incelendiğinde doğru olduğu anlaşılacak bir konudur.

Yalan söyleyen birinin doğru söylemesi için okunacak dua muhakkak ki farklı sebeplerden dolayı istenmektedir.

Kimi zaman eşler arasındaki büyük ya da küçük problemlerden dolayı, kimi zaman maddi konular ile ilgili durumlarda kimi zaman da karşı tarafı mahcup etmek için döndürülen tezgahlar fark edilince bu duaya başvurulabilir.

Bu dua saymakla bitmeyecek bir çok sebep için yapılacak ve her seferinde de o duruma has şekilde dua edilecektir. Bu da doğal olarak farklılıklar olması gerektiğini açıkça gösteren bir durumdur.

Medyum Okşan Hoca her ne sebeple olursa olsun birisine doğruları söyletmek amaçlı hazırlanacak olan bu duanın kişiye ve duruma özel hazırlanması gerektiğini ve bu konuda doğru bir medyum ile iletişime geçilmesinin sağlıklı olacağını belirtmektedir.

Yalan Söylemeyi Bıraktıran Dua

Yalan Söylemeyi Bıraktıran Dua
Yalan Söylemeyi Bıraktıran Dua

Yalan söylemeyi bıraktıran dua hem yalan söyleyen kişinin kendisi hem de tanıdıkları tarafından istenebilir. Bu iki durum için de okunması gereken dua farklıdır.

Çünkü kişi bu duayı kendisi isterse bu ona zikir gibi kolay bir şekilde okuyacağı ve hayatının belirli bir döneminde bırakmaması gereken bir ödev misali verilir.

Diğeri ise tanıdıkların iyilik yapma düşüncesi ile sevdikleri ama yalan söyleyen kişiler için yapmak istedikleri duadır.

Her durumda da özel bir dua hazırlanması gereklidir. Bu dua hazırlandığında ise medyumun talimatları kulak ardı edilmemelidir.

Medyum Okşan Hoca özellikle başkaları tarafından istenilen yalan söylemeyi bıraktıran dua ile ilgili olarak bir çok çalışma yürütmüştür.

Özellikle eşleri ve çocukları tarafından defalarca kandırılan kişiler bunun son bulması adına bu dua için gereken bilgilerini vererek tamamen Kuran kaynaklı olan dualarını belirlenen saatlerde ve miktarda okuyarak emellerine kavuşmaktadırlar.

Bu duanın bir özelliği de okumaya devam edildikçe yalan söyleyen kişinin artık yalan söyleme isteğine gerek duymamaya başlamasıdır.

Yalan söylemeyi bıraktıran dua çok etkilidir fakat bu duayı eden kişi bunda art niyet gütmemelidir. İnsanlar eğer ki o kişi yüzünden yalana mecbur kalıyorlarsa bu duadan bir fayda sağlamaya çalışmak da çok yanlıştır.

Gerçeği İtiraf Ettirme Duası

Gerçeği İtiraf Ettirme Duası
Gerçeği İtiraf Ettirme Duası

Gerçeği itiraf ettirme duası adından anlayacağınız üzere bazı konularda gizlenen ve yalanla örtülen gerçekleri itiraf ettirmek içi yapılan dualardandır.

Özellikle eşler ve sevgililer arasında aldatma gibi konular olduğunda kişiler haklı olarak bunun itiraf edilmesini isterler.

Çünkü her şey normal gibi görünse de bir şeyler ters giderken kendileri suçlu konumuna düşmek ve paranoyaklıkla suçlanmak istemezler. Bu konuda Medyum Okşan Hoca çok başarılı dualar hazırlayarak adından söz ettirmiştir.

Fakat bu duanın da belli başlı şartları vardır. Bu şartlardan ilki kişinin masum olması ve kalbinde bu yalanı öğrenmekten başka niyetler olmamasındır.

Gerçeği itiraf ettirme duası özellikle iftiraya uğrayan kişilerin de bu yalanı ortaya çıkarmak için istedikleri dualardandır.

Gerçeği itiraf ettirme duası yapılırken şunlara dikkat edilmelidir:

  • Gerçeği itiraf ettirme duası kesinlikle art niyetli olunduğunda fayda sağlamayacaktır.
  • Bu özel duayı yapan kimse iftiraya uğradıysa bile bunu intikam için değil adını aklamak için istemelidir.
  • Gerçeği itiraf ettirme duası bazen eşlerin kötülüklerini ortaya çıkarıp kendinize bir yol açmak için istenebilir ancak yine intikam peşinde koşulmamalıdır.
  • Bu duayı yaparken niyetimizi sürekli kontrol etmeli ve asla kin duymamalıyız. Yalnızca doğruların öğrenilmesini istemeliyiz.
  • Gerçeği itiraf ettirme duasının çok etkili bir dua olduğunun bilincinde olmalı ve hafif kusurlu durumlarda öğrenilmesi gerekenler öğrenildiyse fazla uzatmadan duaya son vermeliyiz.

Dualar hakkında tüm yazılarımız buradadır: https://medyumoksan.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir