1. Anasayfa
 2. Rüya Tabirleri

Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek
Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek hakkında bir çok alim farklı yorumlar yapmıştır. Bu rüya yorumcularının yorumları incelendiğinde ise rüyada görülen etin ne durumda olduğuna göre yorumlarının değişkenlik gösterdiği de bilinmektedir.

Medyum Okşan Hoca özellikle bu konuda çok dikkatli olunmasını söylemektedir. Çünkü rüyada kırmızı et görmek ile rüyada beyaz et görmek farklıdır.

Yine rüyada çiğ et görmek ile pişmiş et görmek farklı yorumlanır. Etin sağlıklı görünmesi ile bozuk görünmesi farklı yorumlanmaktadır.

Bu sebepten dolayı rüyada et görmek hakkında kesin olumlu ya da kesin olumsuz yorum yapmak yanlıştır. Önemli olan rüya sahibinin rüyasını dinleyip ayrıntılarına vakıf olmaktır.

Medyum Okşan Hoca insanların rüyalarını iyi analiz etmek için iyi dinlemek ve parçaları birleştirmek gerektiğini belirtmektedir.

Zira bahsettiğimiz gibi rüyada et görmek tek bir manaya gelmediği gibi genel anlamda da incelenemeyecek bir rüyadır.

İnsanların araştırmaları da onları farklı yöne sürükleyebilir. Çünkü rüyada çiğ et olumsuzluk işareti iken çiğ etin aşırı kırmızı oluşu ise farklı bir manaya gelir.

Bu sebeple de rüyaları daha sağlıklı yorumlamak için dikkatli olunması gerektiğinin de altı çizilmektedir. Bu rüya hakkında Hocamızın görüşleri şunlardır.

Rüyada görülen bir çok şeyin farklı yorumları vardır. Genellikle benzer rüyalar farklı insanlar için değişik şekillerde yorumlanır.

Bu yazımızda da konumuz rüyada et görmek. Bu özel konu ile alakalı bir sürü olumlu yada olumsuz yoruma rastlamanız mümkündür.

Bizler de sizin için merak edilenleri derledik. Medyum Okşan Hoca’nın bu özel rüya ile ilgili tüm görüşlerine yazımızda ulaşabilirsiniz…

 • Rüyada et görmek duruma göre olumlu ya da olumsuz yorumlanabilir.
 • Örneğin rüyada çiğ et görmek sıkıntı ve belaya yorulur.
 • Rüyada pişmiş et görmek hayır ve kazanca yorumlanır.
 • Ancak bu rüyaların yorumlanması kişinin gördüklerine göre değişir.
 • Her insan için benzer rüyalar farklı manalara gelebilmektedir.

Rüyada Çiğ Kırmızı Et Görmek

Rüyada çiğ kırmızı et görmek genellikle sıkıntılı durumlara ve hastalıklara delil kabul edilir. Bu rüyayı gören kimselerin başlarına bir bela geleceğine inanılmaktadır.

Bu rüyada ayrıntılar da çok önemlidir. Çünkü bu rüyayı gören kişiler çiğ etten kan aktığını görürlerse bu büyü olduğuna da işaret ediyor olabilir.

Bu sebepten dolayı da çok dikkatli incelenmesi gereken önemli bir rüya oldukları kabul edilmelidir.

Medyum Okşan Hoca bu rüyalarda belli başlı kriterlere dikkat edilmesi gerekildiği hususunda uyarılarda bulunmaktadır.

Çünkü bu gibi rüyaların büyü ve tehlikeli bazı şeylerden haber verme ihtimali büyük önem taşımaktadır.

Medyum Okşan Hoca genellikle rüyada çiğ kırmızı et görmek hakkında araştırma yapan insanların rüyalarının aynısını bulamayacaklarını ve benzer rüyalara göre akıllarında bir tabir oluşturacaklarını da söylemektedir.

Fakat bu da son derece yanlış bir tutumdur. Çünkü her insan kendisine göre farklı olarak görmekte ve her insan için rüyaların yorumları farklılıklar arz etmektedir.

Rüyada çiğ kırmızı et görmek kötüye yorumlanmakta demiştik. Bu hastalıklardan tutun da türlü belalara, borca ve iftiraya kadar geniş bir perspektifi içine almaktadır.

Bu gibi bir duruma düşmemek adına rüyanızı hocamıza yorumlattığınızda ondan önlemler ile ilgili bilgi almanız ve kendisinin bu konuda verdiği talimatları doğru şekilde uygulamanız çok önemlidir.

Rüyada Bir Başkasının Et Doğradığını Görmek

Rüyada bir başkasının et doğradığını görmek çok önemli bir haberdir. Bu rüya kesinlikle dikkate alınmalıdır. Sizin ile ilgili sıkıntılı bir durum olacağının habercisidir.

Özellikle sırtınızdan vurulacağınız konusunda net olarak konuşmak tam da yerindedir. Bu rüyayı gördüğünüzde ilk işiniz büyü bakımı yaptırmak olmalıdır.

Medyum Okşan Hoca danışanlarının bu konuda muzdarip olmamaları için elinden gelen faydayı sağlamaktadır.

Fakat bu hafife alınmaması gereken konulardandır. Bu rüyanın görülme sebepleri içinde sizin geçmişte yaptığınız bir hata yatıyor olabilir. Bu konuyla alakalı olarak da hiç beklemediğiniz birisi intikam almaya çalışacaktır.

Medyum Okşan Hoca rüya yorumlama konusunda çok titiz davranması ile tanınır. Rüyada bir başkasının et doğradığını görmek hususunda da çok titiz davranılmasını rüya yorumcularına tavsiye etmektedir.

Çünkü bur rüya görüldüğünde insan psikolojik olarak da bunalımlı olabilir. Bu insanlara üstün körü rüya tabiri yapmak ve onları karşılaşacakları durumlara hazırlamamak da çok yanlış olacaktır.

Rüyada bir başkasının et doğradığını görmek ile alakalı hazırlıklı olmak sizin bu konuda başınıza gelecekleri ya hiç hasar almadan ya da en az hasarla atlatmanızı sağlayacaktır.

Rüyaların yorumlanmasında bir çok ayrıntı ve bir çok önemli husus bulunur. Bunların bir görünen yüzü bir de görünmeyen yüzü vardır.

Bu sebeple rüya ilmi hem zahiri hem batınidir. Hocamız özellikle bu gibi rüyaların doğru şekilde yorumlanmasının çok büyük önem arz ettiğini defalarca vurgulamıştır.

Rüyada Pişmiş Et Görmek

Rüyada pişmiş et görmek çok önemli ve hayırlı rüyalardan birisi olarak kabul edilmektedir. Bu rüyayı gören kimseye hayırlı haberler ve ummadığı müjdeler vardır.

Özellikle Medyum Okşan Hocamız bu rüya ile ilgili çok samimi ve olumlu yorumlarda bulunmuştur. Rüyada pişmiş et ile alakalı farklı yorumlar olmasının sebepleri arasında ise etin nasıl olduğu yer alır.

Beyaz et ya da kırmızı et farklı yorumlandığı gibi pişmiş kemikli et de farklı yorumlanacaktır. Ancak genel olarak bakıldığında ise bu rüyanın güzel haberler içerdiği bir gerçektir.

Medyum Okşan Hoca bu gibi bir rüyanın da yorumlandığı andan itibaren dikkat istediğini söylemekte. Çünkü bu rüyalar sizin için fırsatlar ve iyilikleri haber verirken onları yakalamak da sizin elinizdedir.

Ayrıca sizin olumlu ya da olumsuz davranışlarınız da rüyanın sonuçlarını etkileyecektir. Bu rüya ile bir çok sıkıntınızın çözüleceği haber verilir.

Rüyada pişmiş et görmek her zaman olacak bir şey değildir. Maddi manevi haberler alacağınız bu rüyanın sizler için olumlu yanları çok fazladır.

Ancak hep söylediğimiz gibi rüyanın olumlu olması sizin hareketlerinizin bunu olumsuzlaştırabileceği gerçeğini değiştirmeyecektir.

Rüyada pişmiş et görmek ile ilgili şu haberler verilir:

 • Rüyada pişmiş et görmek hayırlı evliliğe işarettir.
 • Bu rüya maddi amanda bol ve helal kazanca delil kabul edilir.
 • Bu rüyayı gören kişiler kesinlikle rehavete kapılmamalıdır.
 • Özellikle sağlık açısından çok güzel gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder.
 • Bu rüyayı gören kişi kuracağı işte büyük kazançlar elde eder.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir