Medyum Büyüleri Nasıl Yapılır?

Medyum Büyüleri Nasıl Yapılır?
Medyum Büyüleri Nasıl Yapılır?

Medyum büyüleri nasıl yapılır sorusu insanların büyü ve karanlık ilimler meselesi ile alakalı en çok araştırdıkları soruların içinde yer alır.

Diğer bir deyişle insanlar bilmedikleri konular hakkında araştırmayı korkularına rağmen severler. Fakat cahilce atılan bir adım belki de hayatımızın tümünü etkileyecek bir iz bırakabilir.

Bunun için de medyum büyüleri hakkında araştırma yapmak ile büyü yapmak arasındaki farkı iyi belirlemek gerekir.

İnsanın içindeki merak duygusu onu sürekli hataya sevk edeceğinden dolayı medyumlar sürekli uyarılarda bulunarak insanları korumaya çalışmaktadırlar.

Büyü yapmak öncelikle konuyla alakalı yüksek ilim, tecrübe ve özel yetenekler gerektirmektedir. Medyumlar, büyü ve gizemli ilimler konusunda birçok karanlık noktaya ışık tutan kimselerdir.

Ancak en çok merak edilen konuların başında da büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı yatmaktadır. Bu sorunun cevabını merak edenler için medyum büyüleri yazımızın devamında…

En Tehlikeli Büyüler

En tehlikeli büyüler genellikle kara büyü olarak tabir edilen ve içerisine papaz büyüsü, domuz büyüsü gibi büyülerin de girdiği işlemlerdir.

Tarih boyunca birçok insan kara büyü ile uğraşmış ve bir çoğunun akıbeti de hazin bir şekilde sonlanmıştır. En tehlikeli büyü kavramı aslında tüm büyüleri içerisine alan bir yapıya sahiptir.

Çünkü bir meyve bıçağı ne kadar masum görünse de cinayet silahı olarak kullanılabilir. Bu minvalde ele aldığımızda da tüm büyüler ehli olmayan kişilerin elinde tehlike arz etmektedir.

Bu tehlike de hem kendisini hem de çevresini kapsamaktadır.

Medyum Okşan Hoca ve gerçek medyumlar en tehlikeli büyüler konusunda bir uzman medyum olarak insanların sorunlarına çözümler sunmaktadır.

Bir kaçını sıralamak gerekirse en tehlikeli büyülerin bazıları şunlardır:

  • Kara büyü
  • Papaz büyüsü
  • Ölüm büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Domuz büyüsü

Sevgiliye Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Sevgiliye kara büyü nasıl yapılır sorusunun internette çok fazla araştırıldığı elimizdeki verilerde görülmektedir.

Bu konu hakkında da gerçek medyumların ortak görüşleri bulunmaktadır. Kara büyü başı da sonu kadar karanlık ilimlerle sarmaş dolaş olmuş büyülerdendir.

Bu sebeple kesinlikle ve kati surette gerçek medyumlar haricinde ilimsiz kimselerin yapmaya ya da bozmaya kalkışması istenmeyen bir çok problemi de peşinde getirecektir.

Sevgiliye kara büyü nasıl yapılır şeklinde araştırma yapan insanların başında sevgilisini kaybetme korkusu yaşayanlar, eşini kendine döndürmek isteyenler, kocam benden başkasını görmesin ya da karım kör kütük bana aşık oldun diyenler yer alıyor.

Fakat sevgiliye kara büyü nasıl yapılır diye araştırıldığında da gerek internette gerekse de kaynak olarak alınması saçma olacak bir çok sözde büyü kitabında yanlış ve kişiyi sonunda üzecek işlemler tarif edilmektedir.

Bunun tek yolu doğru bir medyum ile çalışmaktan geçmektedir.

Uzaktan Büyü Yapmak

Uzaktan büyü yapmak tabiri yerindeyse gerçek bir medyum için imkansız değildir. Özellikle de büyü yaparken doğa üstü güçlerin de kullanıldığını düşündüğümüzde konu daha da açıklık kazanabilmektedir.

Günümüzde uzaktan büyü nasıl yapılır sorusuna tam manasıyla cevap verebilecek çok az medyum olmakla birlikte bu her medyuma aşikar edilmiş bir güç değildir.

Fakat yine de büyük medyumlar bu konuda uzman olmalarıyla daha çok tanınmışlardır.

Uzaktan sevdiğine büyü yaptırmak isteyenlerden tutun da birisine maddi manevi zarar vermek isteyenlere kadar yüzlerce farklı istek bu şekilde gerçeğe dönüşebilmektedir.

Büyü bir nevi boyutsal gücün açığa çıkması ve insanı başka bir boyuta sokmaya çalışması da denilebilecek durumları içinde barındırmaktadır.

Uzaktan büyü yapılabilmesi için gerekli olabilecek birçok materyal de bulunmaktadır.

Örneğin fotoğraf, saç, kıl, özel eşya gibi maddeler de uzaktan yapılan büyü işlemlerinde sıkça kullanılagelmiştir.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri esasen bir çok alt başlık altında incelenmesi gereken çok özel bir konudur. Fakat ilmi ve herkesin anlamayacağı bir yöne sapmaması için genel manada ikiye ayırmak daha doğru olacaktır.

Büyü çeşitleri bu bakımda ak büyüler veya beyaz büyüler olarak anılmakla birlikte bir diğeri de kara büyülerdir.

Bu iki ana başlık altında sıralandığında çok karmaşık bir yapı da göze çarpmaktadır. Örneğin kara büyü kime göre karadır ya da ak büyü kime göre aktır?

Bu sorular kişisel olarak değişiklik gösteriyor olsa bile insanların genelinde oluşan kanıya göre de değerlendirme yapmak yanlış olacaktır.

Çünkü büyü çeşitleri kişilere, olaylara ve zamana göre farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Büyü çeşitleri de kendi içinde birçok farklı dala ayrılıyor.

Karışık olarak saymak gerekirse bazıları şunlardır:

  • Aşk büyüleri
  • Tuz büyüleri
  • Bağlama büyüleri
  • Ayırma büyüleri
  • Isındırma büyüleri

İnsanların birçoğunun bu tür büyüler ile ilgilendikleri ve yaptırdıkları tarihin serüveninin başından beri biliniyor.

Yani gerçek medyumlar çok büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeler yığını ile hareket etmektedirler. İyi bir medyum kesinlikle hiçbir büyüyü küçümsemediği gibi çok zorlu büyüleri de asla hafife alma riskine girmez.

Büyü çeşitleri her ne sebeple olursa olsun medyumların ilk ihtisas konuları arasında yer alan başlıca konulardır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir