1. Anasayfa
  2. Büyüler

Felak ve Nas Sureleri ile Büyü Bozma

İnsanların büyü bozma konusunda bilgileri çok azdır. Bu konuyla alakalı olarak ilerleyen zamanlarda makalemize başka bilgiler de eklenecektir. Bu yazımızda ise sizlere felak ve nas sureleri ile büyü bozma konusundan bahsettik. Özellikle Medyum Okşan Hoca'nın bu konudaki paylaşımlarını yazının ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz...

Felak ve Nas Sureleri ile Büyü Bozma

Büyü bozma işlemlerinin ciddi işlemler olması nedeniyle, sonuçlarının da çok tehlikeli boyutlarda olması olası bir durumdur. Büyülerin yapılışlarına oranla çok daha zor ve zahmet gerektiren işlemler olabilir. Tüm bunların yanında felak ve nas sureleri ile büyü bozma işlemlerinin mümkün olup olmadığı da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Büyüler, insanlar üzerinde çok büyük etkiler bırakabilir. Bu etkilerin manevi ve maddi anlamda kayıplar yol açması mümkündür. Büyü bozma işlemi sayesinde büyünün bıraktığı etkilerden kurtulmak hedeflenir. Bu da sabır ve dirayet gerektiren işlemler bütünüdür. Büyü bozma işlemi başlaması ile birlikte, kişide belirli bir rahatlama meydana gelir. Fakat asıl önemli olan nokta bunun tam anlamı ile devamlılığının sağlanmasıdır. Büyü bozma işleminin sonuna kadar devam ettirilmesi gereken bir durum olduğunu ifade edebiliriz.

Genel olarak din alimleri tarafından felak ve nas sureleri ile büyü bozma işlemleri ile getirilir. Felak ve nas sureleri okunması, belli oranda rahatlama sağlar. Fakat büyünün ne kadar şiddetli olduğu ve hangi konumda olduğu önemli bir değer taşır.

41 Felak ve 41 Nas Büyü Bozma

Büyü bozma işlemlerinde 41 felak ve 41 nas büyü bozma son derece önemlidir. Felak nas suresinin 41 defa okunması gerekiyor. Bu hem büyünün etkisinin azaltır, hem de kişiyi içsel bir huzur yolcuğuna taşır. Büyü bozma işlemlerinde, kişinin içten bir şekilde tüm bunları bilmesi ve buna uygun olarak hareket etmesi gerekiyor.

Büyülerin çeşitli yapılış amaçları vardır. Eğer bir büyü iyi niyet ile, olumlu anlamda sonuç almak için yapılırsa buna ak büyü ismi verilir. Eğer büyü kötü niyet ile yapılırsa ve sonucunda amaç kötülük vermek ise buna kara büyü denilmektedir. Kara büyüler ile insanlar hem maddi hem de manevi anlamda büyük sıkıntılar yaşayabilir. Bu sıkıntıların üzerinden gelmek adına çeşitli yöntemler ile iç huzur sağlanır.

  • Büyü bozma işlemi, kişinin ruh halinde var olan sorunların düzelmesi adına son derece etkilidir.
  • Eğer kişide maddi sıkıntı var ise ve bu onun hayat standartlarında düşmelere neden oluyorsa, 41 felak ve 41 nas büyü bozma son derece etkili olur.
  • Büyülerin bıraktığı etkiler hayat boyu devam edebilir. Fakat bu durum önlem alınmaz ise mümkün olur. Büyü bozma işlemleri bir açıdan önleyicidir.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Büyü bozma işlemlerinde ilk adımda hem tecrübesine hem de bilgisine önem verdiğiniz, deneyimli kişilerden yardım almanız gerekiyor. Bu noktalarda akıllara medyum hocalar geliyor. Medyum Okşan Hoca, bütünün nasıl, neden  yapıldığını kim tarafından yapılması gerektiğini sizler aktarır. Bunun yanında büyünün türü de son derece önemlidir. Büyü, DNA malzemesi kullanılarak yapılır ise çok ciddi sonuçlara mahal verebilir. Bu açıdan kesinlikler uzman bakım ve analizi yapmak ve büyünün temel amacına inmek gerekiyor. Sonrasında da büyü bakım ile alakalı ortaya çıkan sonuçlar baz alınarak işlemler yapılır. Büyü bozmak için ne yapmak gerekiyor sorusuna genel manada yaklaşmak gereklidir.

Felak ve nas sureleri ile büyü bozma işlemi için, bu sureleri okuyacak kişinin ön hazırlık yapması gerekmektedir. Ön hazırlıkta kişinin iç huzurunu sağlaması, buna göre hareket etmesi ve gerekli olan koşulları yerine getirmesi gerekiyor. Kalbinin temiz olması, gerekli olan içtenliğin yakalanması son derece önemlidir. İnsanlar dua okumadan önce, bunu neden yaptıklarını bilmek zorundadır. Aynı zamanda okudukları duaların ve surelerin anlamlarını bilmek de son derece önemlidir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, büyü bozma işlemleri öncesinde ücretsiz bakım çalışması yapılması gerekiyor. Ücretsiz bakım çalışması, Medyum Hocamız tarafından whatsapp üzerinden 7/24 yapılmaktadır. Bakım aynı zamanda yıldız falı olarak da tanımlanır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir