1. Anasayfa
 2. Dualar

Kaşık Büyüsü Duası

Kaşık Büyüsü Duası

Kaşık büyüsü duası hakkında birçok farklı yazı ve kulaktan dolma bilgiler yer alıyor. Kimileri Kuran’ı kaynak gösterirken kimileri de hadislerden bazılarının bu duayı içerdiğini söylemektedir.

Ancak kaşık büyüsü duası, bu büyüyü yaptıran ve kendisine büyü yapılan kişinin özelliklerine göre değişim gösteren özel bir duadır.

Kaşık büyüsü duası denildiğinde aslında iki yönlü bir büyüden bahsetmiş oluyoruz. Yani hem birleştirme amaçlı hem de ayırma amaçlı yapılabilen bir büyü desek tam da taş yerine oturacaktır.

Ancak kaşık büyüleri yapılırken gerek kaşığın üzerine yazılan bazı tılsımlar gerekse de okunması gereken bazı dualar vardır.

Bu şu ayet veya şu sözdür demek de yanlıştır. Bu konuda yardım almak isteyen kimselerin muhakkak ki gerçek medyumlar ile bağlantıya geçmesi en sağlam karar olacaktır.

Kaşık Büyüsü Duası Nedir?

Kaşık büyüsü duası nedir sorusunun doğru cevabını da biz veriyoruz… Kaşık büyüsü duası son zamanlarda insanların en çok dikkatini çeken büyüler arasında yer almaya başladı.

Ne amaçla yapıldığı ve sonuçlarının da ne olduğu çok merak edilmekte. Sizler için derlediğimiz kaşık büyüsü hakkındaki bilgiler yazımızın devamında…

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabımı makalemizin bu bölümünde veriyoruz… Kaşık büyüsü hakkında ilk bilmemiz gereken daha önce de bahsettiğimiz gibi iki yönlü bir büyü olmasıdır.

Çünkü kaşık büyüsü hem ayırma büyüsü olarak hem de birleştirme büyüsü olarak yapılmaktadır.

Bu sebeple de iki farklı büyüyü tek bir çatı altında incelemek mümkün olmaktadır.

Kaşık büyüleri çoğunlukla tahta kaşıklar ile tapılsa da metal ve gümüş kaşıklar ile de yapılanlarına rastlanmaktadır.

Medyum Okşan Hoca kaşık büyülerinin çok etkili olduğunu ve kara büyüler sınıfına girdiğini söylemektedir.

Bazı medyumlar kırmızı büyü deseler de büyü aslında büyüdür. Kara büyüler ise irademizi elimizden alacak en şiddetli büyülerdir.

Kaşık büyüsü nasıl yapılır kısmına gelecek olursak şu sıralamayı bilmekte fayda vardır:

 • Öncelikle bir medyuma danışılır ve onun sizden istediği bilgiler kendisine verilir.
 • Kaşık büyüsü ayırma amaçlımı yoksa birleştirme amaçlı mı yapılacağı dile getirilir.
 • Yapılan hesaplamalar sonunda bazı semboller elde edilir ve bunlar özel tılsımlarla beraber kaşığa yazılır veya işlenir.
 • Ayırmak için yapılmış kaşık büyüsünde kaşıklar sırt sırta özel tılsımlarıyla bağlanır.
 • Birleştirmek için kaşık büyüsünde de kaşıklar iç içe tılsım yapılarak birbirine bağlanır.

Kaşık Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Kaşık büyüsü yapıldığını nasıl anlarız diyenler için doğru bilgileri veriyoruz… Kaşık büyüsü yapmak başlı başına dikkat gerektiren bir işlemdir.

Çünkü çok göz önünde olabileceği de dikkate alınmalıdır. Çünkü yapılan kaşık büyüleri bazen yapılan kişinin çok yakınlarına koyulması gerektiği için dikkat çekmemek çok önemlidir.

Bazen de kaşık büyüsünün gömülmesi ve değişik işlemlere maruz bırakılması gerekmektedir.

Tabi tüm bunlar kaşık büyüsü işleminin ayırma büyüsü olarak mı yoksa birleştirme büyüsü olarak mı yapıldığına göre de değişmektedir.

Birçok insan evlerinde ve sosyal yaşamlarında sorunlar yaşadıklarında büyüler konusunu araştırmaya başlamakta ve şüphe duydukları için kaşık büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu sormaktadırlar.

Kaşık büyüsü yapıldığını anlamak çok zor olsa da insan iradesini kaybedene kadar şüphe duyarsa ya da sevdiğiniz birinin bu durma düştüğünden şüphe duyarsanız hemen bir medyuma danışmanız sizin çıkarınıza olacaktır.

İlk başlarda çare bulmak sizi kabuslardan ve sevdiğiniz kişiden kopmaktan kurtaracaktır.

Kaşık Büyüsünün Tuttuğunu Nasıl Anlarız?

Kaşık büyüsünün tuttuğunu nasıl anlarız diye soranlar çoğaldı… Kaşık büyüsünün tutması demek sizin yaptırdığınız işlemin başarıya ulaşıp meyvelerini vermesi demektir.

Öncelikle kaşık büyüsü yapıldığında bunun ayırma büyüsü ise etkileri farklı birleştirme büyüsü ise etkileri farklı olacaktır.

Ayırma amaçlı yapılan kaşık büyüsü işleminde ayrılmasını istediğiniz kişilerin her ikisinin ya da birisinin giderek sert bir mizaca büründüğüne ve birbirlerinden nefret etmeye başladıklarına şahit olacaksınız.

Dolayısıyla tüyden sebepler bahane ederek çiftler kavgalar çıkaracak, aynı odada yatmayı bırakın aynı evde yaşamaktan bile haz etmeyeceklerdir.

Birleştirme amacıyla yapılan kaşık büyüsünün tuttuğunu nasıl anlarız sorusunun cevabı da aslında tam tersidir.

Çiftler sürekli pişmanlık duyarlar ve birbirlerine doğru görünmez bir bağla çekildiklerini ayan beyan fark ederler.

Kaşık Büyüsünde Kaşığa Ne Yazılır?

Kaşık büyüsünde kaşığa ne yazılır yada kaşık büyüsü duası nedir diye bir çok insan sorular sormakta ve bu sorularına cevaplar aramaktadırlar.

Kaşık büyüsü yapılırken kaşığa yazılacak olan tılsımların aslında özel bazı işlemler sonucunda ortaya çıktığını ve ayırma amaçlı mı yoksa birleştirme amaçlı mı yapıldığına göre de değiştiğini ifade etmiştik.

Fakat yine de kaşık büyüsünde kaşığa ne yazılır sorusunun cevabını çok merak eden kişiler için belli başlı ifadelerden bahsetmek de abes olmaz.

 • Kaşık büyüsü işlemi için iki adet kaşık kullanılmakta ve genellikle ahşap kaşık olmaktadır.
 • Kaşık büyüsü işleminde kaşıkların her biri bir eşi temsil etmektedir.
 • Büyü işlemi için her kaşığa ilgili kişinin adı yazılmakta ve bazı özel simgeler de eklenmektedir.
 • Kaşığa erkek ve dişi kişilere göre farklı simgeler yazılmaktadır.
 • Büyü işlemi için okunacak tılsımları simgeleyen bazı işaretler de kaşığın iç ya da dış kısmına işlenmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir