İlginizi Çekebilir
Bağlama Büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü
Trendlerdeki Yazı

Büyü

Büyüler çok esti tarihten bu yana yapılmaktadır. Günümüzde de birçok medyum tarafından yapılmaktadır. Büyüler yapıldığı gibi aynı şekilde bozulabilmektedir. Yalnız güçlü bir medyumun büyüsü kolay kolay bozulamaz. İşte bu noktada Medyum Okşan tarafından yapılan büyüler uzun süre kalıcıdır.

Büyü

Büyü çoğu insanın üstünde durduğu konulardan bir tanesidir. Büyülerin gerçek olup olmadığı, tutup tutmadığı gibi konular insanların üzerinde düşündüğü konulardandır. Medyum Okşan olarak biz bunun cevabını büyülerin gerçekten olduğu ve iyi bir medyum desteğiyle de tutacağını söyleyerek verebiliriz. İnsanların büyülere başvurmaları için belli başlı sebepleri olacaktır. Kimisi hayatının aşkını bulur fakat bundan karşılık alamaz kimisi eşiyle sürekli tartışma halindedir kimi haksızlığa uğramıştır ve intikam almak ister. Tüm bunlar büyünün sebepleri olabilir.

İnsanlar da kendi çabalarıyla düzeltmediği durumlarda medyumlardan yardım alarak büyüler yaptırırlar ve hayatlarının düzene girmesini bu şekilde sağlayabilirler. Tabii ki hayatın her alanında olduğu gibi büyünün de iyi niyetle yapıldığı olduğu gibi kötü niyetle de yapıldığı olur. Özellikle kara büyü yaptırıyorsanız ya da kara büyünün etkisinde olduğunu düşünüyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu tarz durumlar ciddiye alınması gereken durumlardır. Sizler de üstünüzde kara büyü olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken Medyum Okşan gibi bu işte başarılı medyumlardan yardım istemek olmalıdır.

Büyüler Nelerdir?

Büyüler normal insanlar tarafından yapılmazlar. Normal insanlar asla büyü yapmak için uğraşmamaları gerekir. Çünkü büyü yapmak medyumların işidir. Siz eğer kendi çabalarınızla büyü yapmaya çalışırsanız sonuç sizin için tamamen hüsran olacaktır. Yani kişi hem büyüyü gerçek anlamıyla yapamamış olacak aynı zamanda da istemediği tarz olayların başına gelmesine sebep olacaktır. Tüm durumlar için siz asla evinizde kendi çabanızla büyü yapmaya çalışmayın. Bir diğer konu da büyü yaptırırken emin olmanız gerektiği konusu.

Büyüler öyle denenmek için yapılacak şeyler değildir. Yani siz bir büyü yaptırarak aslında bir kişinin hayatına büyük oranda etki etmiş olacaksınız. Bu sebeple Medyum Okşan size kendisine büyü için gelen insanlara tamamen emin olmaları gerektiğini söyler. Bu yüzden büyüyü, büyünün etkilerini düşünerek kesin karar vermelisiniz. Büyüler özetlemek gerekirse gerçeklerdir ve sadece uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ayrıca iyi niyetle yapılan büyüler olduğu gibi karşıdaki kişinin hayatını tamamen mahvetmeye yönelik büyülerin yapıldığı da olmuştur. Biz size yine de kara büyü yaptırmamanız gerektiği tavsiye ediyoruz.

Kara Büyüler

Kara büyüler büyülerin büyük bir çoğunluğu oluşturur. Bu büyüler arasında sabun büyüsü, domuz yağı büyüsü, papaz büyüsü gibi oldukça köklü ve uzun yıllardır medyumların kullanmış oldukları büyüler vardır. Medyum Okşan bu büyüleri yaptırmanızı size tavsiye etmese de çok haklı olduğunuz durumlarda bu kara büyüleri sizin için yapacaktır. Kara büyüler etki olarak diğer büyülerden çok daha etkilidir ve büyüye maruz kalan kişinin hayatında epey olumsuz değişiklikler olmasına sebebiyet vermektedir.

Bu büyülerin genel etkilerine bakacak olursak bu büyüye maruz kalan kişilerin yalnızlıktan korkan, daha önce karanlık konusunda bir sıkıntısı olmayan bir kişi olsa bile karanlıktan korkar hale gelen bir kişi haline büründüğünü söylememiz mümkündür. Ayrıca yapılış amacına bağlı olarak bu kişiler çok sevdikleri eşlerinden, çocuklarından soğur hale gelebilir bu da kara büyülerin bir diğer etkisidir. İş hayatında başarısız olunması için yapılırsa kişinin iş hayatında da basiretinin bağlandığı görülür. Daha bunun gibi birçok kötü etkileri vardır. Kişinin uykularını bile kabusa çevirir.

Bu olumsuz etkileri daha da fazla türetmek mümkündür. Bu etkilerin sonucunda da büyüyü yaptıran kişi amacına kısa bir sürede ulaşacaktır. Çünkü büyüye maruz kalan kişinin çevresinde neredeyse kimse kalmayacak herkes onun garip ve anlamsız davranışlarından ötürü ondan çekinir, korkar hatta nefret eder hale gelecektir. Yani etkisi görüldüğü üzere bir hayli güçlüdür. Fakat kişi üstündeki bu tarz olumsuz özelliklerin normal olmadığını düşünürse yapması gereken tek şey Medyum Okşan gibi medyumlardan yardım istemektir. Çünkü bu tarz etkiler büyüyü bozdurmadan giderilmesi mümkün olmayan etkilerdir ve büyüye maruz kalan kişiyi intihara dahi sürükleyebilir.

Sadece kişi değil kişinin yakın çevresi de kişideki bu tarz değişmelerin farkındaysa yakınları için profesyonel bir destek almalıdır. Zaten daha önce dediğimiz gibi bu tarz büyüleri kendiniz bozamazsınız. Kara büyüler toparlamak gerekirse kişinin hayatına yıldırım gibi düşen ve çok güçlü karakterleri dahi hayattan soğutan özelliklere sahip bir büyü türüdür. Sizler bu büyüyü birisine yaptırmadan önce defalarca kez düşünmeli eğer bu tarz büyülerin etkisinde olduğunu düşünüyorsanız da destek almalısınız

En Tehlikeli Büyüler

En tehlikeli büyüler insanların hayat enerjisini sömürmek, onları bu hayattan zevk almaz hale getirmek için yapılan büyülerdir. Medyum Okşan olarak bu tarz büyüleri size tavsiye etmiyoruz. Bu büyüler yapılış sebeplerine göre farklılık gösterir. Fakat isim vermemiz gerekirse papaz büyüsü bu tehlikeli büyüler içinde ilk sırada yer alır diyebiliriz. Sabun büyüsü ve domuz yağı büyüsü de en az papaz büyüsü kadar tehlikeli büyülerdir. Zaten sıradan bir büyünün bile medyumlar tarafından yapıldığına hem fikir olduğumuza göre bu tarz büyüler hakkında araştırma yapıp kendi çabalarımızla bir şeyler yapmaya çalışmak hayatımıza kötülükten başka bir şey getirmeyecektir.

Hayatının mahvolmasını istediğiniz kişiye büyü yaparken kendi hayatınızı mahvedebilirsiniz. Bu yüzden medyum Okşan’dan yardım almadan asla bu tarz büyülere bulaşmamanız gerekir. En tehlikeli büyüler kısaca insanların uzak durması gereken büyü çeşitlerindendir. Bu tarz büyüleri yaptırmak büyüye maruz kalan kişinin hayatına bile sebep verebilir yaptırırken bunu da göz önüne almalısınız çok zorda kalmadığınız sürece tercih etmemelisiniz.

Evde Kolay Yapılan Büyüler

Evde kolay yapılan büyüler oldukça yanlış bir tabirdir. Bunun sebebi büyülerin evde normal insanlar tarafından yapılacağı algısına yol açmasıdır. Büyüler Medyum Okşan gibi bu işte yıllarını vermiş, altıncı hissi gelişmiş, özel yetenekleri olan kişiler tarafından yapılabilir. Onun dışında internet ya da başka platformlarda görüp de yapabileceğiniz tarzda şeyler değildir. Siz de eğer aşk acısı çekiyorsanız, üzerinizde basiretsizlik olduğunu düşünüyorsanız, birisinin size büyü yaptığını düşünüyorsanız bunu kendiniz değil medyumlar sayesinde üstesinden gelebilirsiniz.

Bunu yaparken de sahte medyumlara dikkat etmelisiniz. Bu medyumlar size iyilikten ziyade kötülük yaparlar ve sadece paranıza yazık olur. Bu sebeple de bir medyumla anlaşırken onun bu işte uzman biri olduğuna gönülden inanmanız gerekir. Evde kolay yapılan büyüler özetlemek gerekirse tamamen yalandan ibarettir. Asla evde büyü yapmayı denememeli hem kendinizi, hem çevrenizi riske etmemelisiniz. Çok gerekli olmadığı sürece de büyü işlerine girişmemeli, tamamen emin olduktan sonra da Medyum Okşan gibi uzman medyumlardan destek alarak yapmanız gereken işlemi yaptırmalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap