Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusunun doğru yanıtını vermek üzere makalemizi hazırladık. Domuz yağı büyüsü tarihin en eski ve en karanlık büyülerinden birisi olarak ifade edilmektedir.

Bu konuda en eski kaynaklarda bile ifadeler geçmektedir.

Domuz yağı büyüsü değişik amaçlar için kullanılmakta ve kendisine bu büyü yapılan kişiler de ömrünün geri kalanında hep sıkıntı ve hastalıklar yaşamaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü nedir diyenler sorularını soruyor ve bizim de yanıt vermemiz gerekiyor.

Domuz yağı büyüsü aileleri dağıtmak, eşleri ayırmak, kişileri hasta etmek, evlerine cin musallat etmek, kişinin ruhi bunalıma girmesini sağlamak, maddi manevi zarara uğramasını sağlamak gibi sebeplerden dolayı yapılmaktadır.

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusunda birkaç maddeye değinmekte fayda vardır:

  • Domuz yağı büyüsü bozma işi sadece gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır.
  • Ayet, hadis ve değişik kaynaklardan okunacak ifadeler çoğu zaman fayda yerine zarar vermiştir.
  • Kara büyüler içinde yer alan bu büyü kişiye özel yaptığı unutulmadan bozulmalıdır.
  • Domuz yağı kullanıldığı için hem bunun sürüldüğü yerler tespit edilmeli hem de gerekli işlemler uygulanmalıdır.
  • Büyü bozma işlemi yapıldıktan sonra da medyum gerekli önlemleri alarak cin saldırısı gibi durumların önüne geçmelidir.

Kara büyüler içinde geçen domuz yağı büyüleri farklı amaçlara hizmet etmektedir.

Ancak yapılış amacına göre de uygulamada farklılıkları olan domuz yağı büyüsü kendisine yapılan kişileri ve ailelerini çok mağdur etmektedir.

Bu sebeple ele aldığımız domuz yağı büyüsü ile ilgili ayrıntılar yazımızın devamında.

Evde Domuz Yağı Bulmak

Evde domuz yağı bulmak için her zaman keskin gözler işe yaramayabilir. Çünkü domuz yağı illaki de sarı veya farklı bir renk bırakacak diye kaide bulunmamaktadır.

Çünkü bomuz yağı büyüsü diğer materyaller de kullanılarak belli bir miktarda kalıp domuz yağına yapılmaktadır.

Daha sonra bu domuz yağı sizin haberiniz olmadan kapı eşiklerine, pencere kenarlarına, evinizin süpürgeliklerine, duvarlarınıza, merdivenlerinize ve hatta çamaşır makinenizin ulaşılamayacak bir yerine bile koyulabilmektedir.

Evde domuz yağı büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna ancak aşırı sürülmesi sonucu sonradan oluşabilecek lekelenmeler yoluyla ve kişinin şüpheci yaklaşımıyla ulaşılır.

Ancak asıl anahtar ise evde ve kişilerde oluşan tuhaflıklar sonucunda yapılan bakımlardan bunu anlamak ve tarif edilen noktaları dikkatli incelemektir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve bu kara büyü hangi amaca hizmet etmektedir şeklinde sorular sıklıkla soruluyor.

Medyum Okşan Hoca konuyla alakalı birçok cevabında aynı şeyleri tekrarlamıştır. Domuz yağı büyüsü bir kara büyüdür ve maksadı her halükârda kötülük yapmaktır.

Domuz yağı büyüsü ile ayrılık, hastalık, boşanma, iflas etme, akıl sağlığını yitirme ve aklınıza gelebilecek birçok işlem yapılabilmektedir.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye merak eden bireyler kesinlikle bu büyü işlemini evlerinde yapmayı denememeli ve bu büyü ile alakalı yanlış kişilere kesinlikle danışmamalıdırlar.

Çünkü domuz yağı büyüsünde kullanılan cinler ve ifritler hem en tehlikelileri hem de yok edilmeleri en zor olanlarıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Sirke ile Bozulur Mu?

Domuz yağı büyüsü sirke ile bozulur mu sorusunun doğru cevabını yazımızın bu bölümünde veriyoruz… Domuz yağı büyüsü sirke ile bozulması imkânsız olan büyülerdendir.

Çünkü sirke temizleyiciliği olan ve sağlık açısından da faydalı bir içecektir. Yine de büyü bozma konusunda sirkeden medet ummak çok yanlıştır.

Bir domuz yağı büyüsü yapılmışsa bunu sağı solu sirke ile silerek yok etme düşüncesi son derece fiyaskodur.

Domuz yağı büyüsü sirke ile ancak büyüyü bozup emarelerini ortadan kaldırdıktan sonra bir araya gelecek iki tanımlamadır.

Sirke ile büyü bozma diye bir şey vardır fakat sirke ile büyünün bıraktığı şeyleri temizlemek vardır.

Bir hane halkı büyüye maruz kaldı ve büyü de bozulduysa elbette ki sirkeli su ile dualar okunarak kapı ve duvarları silmek de doğrudur.

Fakat bu işlem büyüyü bozmaz. Domuz yağı büyüsü sirke ile değil gerçek bir medyumun ilmi ile bozulabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar gibi sorular aslında ucu açık sorulardır. Çünkü bilinmesi gereken ilk kural bir büyü yapılırken duruma, kişiye ve büyüye göre değişen farklı birçok faktörü içinde barındırmaktadır.

Kara büyü olması da büyünün hem yapılışında hem de sonraki süreçte birtakım periyotların varlığını doğal olarak içermektedir.

Medyumlar büyü yaparken bazen ortalama gün hesabı rakamlar verebilirler ancak bu iki aşağı beş yukarı şeklinde algılanmalıdır.

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar sorusunu soran kimseler şu kaideleri iyi bilmelidir:

  • Büyü yapmak ya da büyü bozmak sabır gerektiren zorlu bir süreçtir.
  • Domuz yağı büyüsü de diğer kara büyüler gibi özel hesaplamalar ve değişik materyaller kullanılarak yapılmaktadır.
  • Kara büyü ya da herhangi bir büyü yapılırken kişinin bilgileri ile astroloji haritasına göre değişik hesaplamalar yapılmaktadır.
  • Büyü için yapılan hesaplamalara göre yaklaşık bir tarih vermek mümkün olsa da çıkabilecek aksaklıklar da düşünülmelidir.
  • Domuz yağı büyüsü yapılırken 7 günde ya da 40 günde sonuçlanacağından daha önemli olan büyünün ne kadar sağlam yapıldığı ya da medyumun bunu bozmadaki maharetidir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir